1.  Fundacja Homini Plus i Pracownia Rehabilitacji i Terapii Diamed zapraszają na Spotkanie Przedsylwestrowe NOWY ROK TWÓJ CZAS które odbędzie się w Poznaniu dnia 30.12.2019  o godzinie 14.30 – 16  –  spotkanie planowane w formie grupy wsparcia dla osób w  sytuacjach kryzysowych , przezywających w trudny sposób okres Sylwestrowy i Świąteczny  – jesteśmy, rozmawiamy na każdy temat, częstujemy kawą , herbatą, piernikami . Wejściówka 10 zł . Obowiązują zapisy pod numerem rejestracji 883-70-17-69 lub w mailu kontaktowym ze strony.


2. Akademia dla specjalistów w Klubie Dyskusyjnym Diamed prowadzi nabór na pierwsze spotkanie 13.01.2020 godz 18-20 , zgłoszenia przyjmujemy  mailowo . Tematyka : “Zaburzenia odżywiania w praktyce psychologa pracującego w pierwszym kontakcie z młodzieżą  – na co zwrócić uwagę “. Prowadzący: psychiatra dzieci i młodzieży, psycholog, psychoterapeuta systemowy, dietetyk. Ilość miejsc ograniczona ze względu na kameralne warunki sali. Koszt 110 zł od osoby . 


3. Trwa nabór na zajęcia terapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie DOGOTERAPIA AKTYWNIE  – psie sporty Rally-O, opis w zakładce DOGOTERAPIA