Warsztaty

Warsztaty – to czas spędzony na wspólnej zabawie i zdobywaniu nowej wiedzy .

Mamy w ofercie warsztaty dla rodziców pkt 1-3 oraz warsztaty tematyczne  pkt 5-11.

   1. Warsztaty dla rodziców wspomagające kompetencje wychowawcze i pomocne w poradzeniu sobie z negatywnymi emocjami i bezradnością . Tematyka poszerzona zostanie o aktualne problemy wychowawcze, czyli zagadnienia cyberprzemocy i uzależnienia behawioralne.
   2. Warsztaty Mocy – dla rodziców chcących cieszyć się doświadczaniem rodzicielstwa i rozwijać swój osobisty potencjał przy okazji bycia rodzicem . Przyświeca im motto : ” Szczęśliwy rodzic – szczęśliwe dziecko ! “
   3. Warsztaty ” Zrozumieć autyzm ” – dla rodziców zmagających się z trudem wychowania dzieci z niepełnosprawnościami , warsztaty te zawierają elementy grupy wsparcia , oraz porady z jakiego rodzaju rehabilitacji warto korzystać. 
   4. Warsztaty dla młodzieży poprawiające funkcjonowanie w grupie , rozwijające kompetencje społeczne . Przeznaczone dla osób z zaburzeniami lękowymi , fobią społeczną, depresją.
   5. Warsztaty Elizy –  Poznań – dla osób żyjących w związku z osobą uzależnioną , lub w rodzinach w których zdarzają się  “zachowania przemocowe ” .Zawierają elementy wsparcia dla osób mających w rodzinie lub w najbliższym środowisku osobę zmagającą się z problemem alkoholowym, ale nie mają już siły samemu sobie z tym radzić. Zapraszamy też osoby pełnoletnie, które wychowywały się w rodzinach z problemem uzależnienia od alkoholu, są w bliskich relacjach z osobą uzależnioną (partner, dziecko) lub mają w swojej rodzinie i/lub w środowisku osoby uzależnione. Celem  spotkań jest stworzenie miejsca, w którym będzie można wyrażać uczucia, poznać swoje mocne strony, nabyć nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych momentach, poznać nowych ludzi i wymienić się doświadczeniami..
   6. Warsztaty Kreatywności – dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich możliwości , praca w oparciu o materiały naukowe 
   7. Warsztaty taneczne – z elementami kursu tańca towarzyskiego .
   8. Warsztaty pamięci – spotkania służące nabywaniu wiedzy o pamięci i sposobach jej doskonalenia . Dostępne z podziałem na grupy wiekowe od 7 – 107 lat .
   9. Warsztaty dietetyczne  – tematyczne. Tematy będą aktualizowane w zakładce ” aktualności ” lub na stronie na  facebooku.
   10. Warsztaty jogi dla dzieci z elementami logopedii.
   11. Warsztaty z doskonalenia wiedzy zawodowej  dla psychologów i specjalistów terapeutów. Tematy aktualizowane  zakładce ” AKTUALNOŚCI ”  i na facebooku.
Prowadzący : psycholog, psychoterapeuta, pedagog, terapeuta uzależnień.
Jeżeli nie wiesz co wybrać z naszej oferty zadzwoń pod numer rejestracji 883-70-17-69 , pracownik poradni udzieli informacji i doradzi Ci które zajęcia wybrać . 
Cena warsztatów zależna od ilości uczestników , obowiązuje wpłata za kilka zajęć przy rozpoczęciu cyklu .
Konto do wpłaty : Mbank 03 1140 2004 0000 3302 7828 1619